Piotr Jarzyło

Utworzono:

04.09.2016

W dniu dzisiejszym nasz zespół podejmował w I kolejce obecnego sezonu drużynę GKP Targówek.

Mecz rozpoczął się od bardzo szybko strzelonej bramki przez naszych przeciwników, jednak nie podłamało to naszych chłopców, którzy dość szybko wyrównali po pięknej akcji zakończonej strzałem Maćka Stojeckiego. Jeszcze w pierwszej kwarcie wyszliśmy na prowadzenie po bardzo mocnym uderzeniu z dystansu Patryka Kociemskiego.

Drugą Kwartę rozpoczęliśmy bramką Mateusza Górnickiego - było 3:1. W ciągu dwóch kolejnych minut goście wyrównali stan meczu po bramkach ze stałych fragmentów gry. W ostatniej minucie drugiej kwarty bramkę dla Zerzeńskich zdobył Ignacy Waszkiewicz, który odebrał piłkę przeciwnikowi i bardzo mądrze uderzył w długi róg.

Początek trzeciej kwarty to popis naszych młodych piłkarzy, prowadziliśmy 6:3 po bramkach Oskara Gołębiewskiego i Bartka Opary. Nie minęły dwie minuty i okazało się, że możemy przysnąć i w ciągu kolejnych trzech minut stracić trzy bramki - głównie po błędach własnych. Wynik po trzech kwartach wynosił 6:6.

Czwarta kwarta to dopełnienie dobrego meczu w naszym wykonaniu dwiema bramkami - Oskara Gołębiewskiego i Patryka Kociemskiego.

Bardzo cieszy gra chłopców - wykonali jakieś 93,4% założeń przedmeczowych narzuconych przez trenera. Przy niektórych akcjach ręce same składały się do oklasków, ale nie możemy popadać w samozachwyt i musimy pracować nad tym co robimy źle.